Novena Clinica powstała z pasji i wieloletniej pracy dr Piotra Kiwińskiego, doświadczonego praktyka i eksperta w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz
medycyny estetycznej. To wyjątkowe miejsce, które na chełmskiej mapie istnieje już od 2003 roku, stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących bezpiecznych i skutecznych zabiegów na najwyższym poziomie.

Novena Clinica to luksusowe, przestronne wnętrze, składające się z gabinetów lekarskich, sali operacyjnej, a także komfortowych, klimatyzowanych pokoi pooperacyjnych. Całość została zaprojektowana w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Wygodne, przestronne pomieszczenia, winda to wszystko po to aby zapewnić każdemu pacjentowi opiekę jakiej potrzebuje.

Zespół Novena Clinica stale uczestniczy w najważniejszych kongresach naukowych zarówno w kraju jak i za granicą, aby śledzić najnowsze trendy w dziedzinie medycyny by zapewnić naszym pacjentom dostęp do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów wykonywanych sprzętem najnowszej generacji. W naszej klinice możecie Państwo nie tylko zrelaksować się podczas masaży czy zabiegów kosmetycznych, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem, poprawiając niedoskonałości natury oraz rozwiązać wiele problemów zdrowotnych.

Nasza specjalność to chirurgia ogólna, chirurgia onkologiczna, medycyna estetyczna i kosmetologia. Oferujemy Państwu pełen zakres uzupełniających się zabiegów tj.: operacja żylaków metodą Celon i klasyczną, operacja hemoroidów,metodą Celon, operacja przepukliny, operacja stulejki, wycięcie zmiany skórnej, wycięcie tłuszczaka, wycięcie kaszaka, wycięcie wrastającego paznokcia, radiofrekwencja mikroigłowa (VIVACE), laser frakcyjny, kwas hialuronowy, powiększanie ust, BOTOX ® , osocze bogatopłytkowe, peelingi medyczne, laserowa korekta powiek (blefaroplastyka), przeszczep tłuszczu, komórki macierzyste (ADIVIVE, Lipogems), nici liftingujące (APTOS), mezoterapia igłowa, depilacja laserowa, pełen zakres zabiegów kosmetologicznych i wiele innych .
Dołożymy wszelkich starań żeby spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie