Novena Clinica powstała z pasji i wieloletniej pracy dr Piotra Kiwińskiego, doświadczonego praktyka i eksperta w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz medycyny estetycznej.

Novena Clinica to wyjątkowe miejsce które na chełmskiej mapie istnieje już od 2003 roku, (wcześniej jako Laaser Medical) stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów na najwyższym poziomie.

Zespół Novena Clinica stale uczestniczy w najważniejszych kongresach naukowych zarówno w kraju jak i za granicą, aby śledzić najnowsze trendy w dziedzinie medycyny by zapewnić swoim pacjentom dostęp do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów wykonywanych sprzętem najnowszej generacji. Novena Clinica oferuje Państwu pełen zakres uzupełniających się zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz ortopedii jak również pełen zakres zabiegów kosmetologicznych. W naszej klinice możecie Państwo nie tylko zrelaksować się podczas masaży czy zabiegów kosmetycznych ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem poprawiając niedoskonałości natury. Novena Clinica to luksusowe, przestronne wnętrze, składające się z gabinetów lekarskich, sali operacyjnej, a także komfortowej, klimatyzowanej sali pooperacyjnej. Całość została zaprojektowana w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Wygodne, przestronne pomieszczenia, winda oraz rozwiązania architektoniczne to wszystko po to aby zapewnić każdemu pacjentowi opiekę jakiej potrzebuje.

Zapraszamy serdecznie licząc że spełnimy Państwa oczekiwania.