W dniach 6-8 października odbył się XVII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging na którym nie mogło zabraknąć naszych lekarzy dr Piotra Kiwińskiego oraz dr Macieja Siembidy którzy nieustannie śledzą nowości w medycynie estetycznej.
Jest to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Jest to największy tego typu kongres w Europie Środkowej.
Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń w swojej dziedzinie w Europie i co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią estetyczną, flebologią, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową, ginekologią estetyczną, kosmetologią.
Stanowi miejsce największej ekspozycji materiałów i sprzętów stosowanych podczas zabiegów medycyny estetycznej, gdzie swoje najnowsze osiągnięcia prezentuje ponad 100 firm z kraju i zza granicy.

IMG_2296 IMG_1554 IMG_1555 IMG_0493 IMG_0494 IMG_1553 IMG_0489

Masz pytania? Skontaktuj się z nami