ROZPOCZYNA SIĘ NOWA ERA! LEPSZA WERSJA BOTOKSU!

 

Alluzience – ABO liquid – pierwsza w Europie płynna toksyna botulinowa (botoks) typu A, od razu gotowa do użycia, już dostępna w Polsce! Z wiekiem nasza skóra traci swój młodzieńczy wygląd, zmniejsza się jej elastyczność, a zmarszczki utrwalają się. Odpowiedzią na te zmartwienia jest preparat Alluzience – neuromodulator zaprojektowany przez firmę Galderma, specjalizującą się w dermatologii. Niemal natychmiastowo daje efekt wygładzenia zmarszczki między brwiami, poprzecznych zmarszczek czoła, kurzych łapek i innych nieprzyjemnych linii na twarzy.

Płynna formuła preparatu pozwala uniknąć błędów i pozwala na większą precyzję, zatem jest bezpieczniejsza od klasycznego botoksu. W odróżnieniu od poprzednich metod produkt nie wymaga wcześniejszego przygotowania, czyli rozpuszczania w soli fizjologicznej. Oszczędza w ten sposób zbędnych obliczeń i pomiarów.  Pierwsze zmiany możemy obserwować już w ciągu pierwszej doby, a średni czas uzyskania efektów to 2-3 dni. Zmarszczki pozostają spłycone i wygładzone nawet do 6 miesięcy.

Preparat Alluzience to innowacyjna metoda walki ze znienawidzonymi przez wielu zmarszczkami. Według przeprowadzonych badań klinicznych wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jednak należy pamiętać, aby zabieg był wykonywany przez kwalifikowanego lekarza.

Kompleksy, spadek samooceny spowodowany zmarszczkami? Zapomnij o nich dzięki ABO liquid! ABO liquid rozluźnia mięśnie dając ulgę skórze. Preparat Alluzience nie wpływa negatywnie na mimikę twarzy czy jej rysy, zmniejsza natomiast widoczność zmarszczek.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami