IMG_1126

FILORGA – ZŁOTY STANDARD W MEZOTERAPII

Stworzony przez markę Filorga preparat NCTF wyznaczył złoty standard w swojej kategorii i dziś jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych produktów do mezoterapii. W gabinetach profesjonalnych lekarzy medycyny estetycznej można skorzystać także z mezoterapii dwoma preparatami Filorga: NCTF 135 i NCTF 135HA. Co warto o nich wiedzieć?

Preparat NCTF to prawdziwy evergreen, który jest doceniany przez lekarzy i uwielbiany przez pacjentów. Ten ekskluzywny kompleks ponad 50 składników pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w mezoterapii: zrewitalizować skórę, sprawić, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona. To prawdziwy powiew świeżości dla skóry i stymulowanie jej odnowy w głębokich warstwach. Dzięki mezoterapii NCTF można nie tylko poprawić wygląd cery, ale też osłabionych, przerzedzających się włosów i powstrzymać ich utratę.

Preparaty do mezoterapii NCTF 135 i NCTF 135HA są jednymi z niewielu produktów na rynku zarejestrowanych do iniekcji medycznych.

Tajemnica sukcesu – wyjątkowy skład

Preparaty NCTF 135 i NCTF 135HA do rewitalizującej mezoterapii zawierają czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. To niepowtarzalna i opatentowana kombinacja substancji czynnych, która w niemal niezmienionym od 30 lat składzie podbija serca najbardziej wymagających klientek gabinetów medycyny estetycznej. Oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego są tam też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant, dzięki czemu sprawdza się znakomicie w rewitalizacji skóry młodej i utrzymaniu jak najdłużej jej pięknego, jędrnego i gładkiego wyglądu. W produkcie NCTF 135HA kwasu hialuronowego jest więcej. To powoduje nie tylko głębokie nawilżenie, ale też możliwość naturalnego korygowania skóry dojrzałej i nadawania jej optymalnej gęstości. Mezoterapia tym preparatem poprawia sprężystość, wygładza drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry, przywraca jej blask i odejmuje lat. Wieloskładnikowa, profesjonalna formuła produktu pozwala też na głęboką naprawę komórkową.

Jak wygląda zabieg mezoterapii Filorga NCTF?

Trwa zwykle od 15 do 30 minut, w zależności od potrzeb skóry. Lekarz może wybrać kilka sposobów wprowadzania preparatu w skórę: wstrzykiwanie punktowe strzykawką z cienką igłą lub podawanie za pomocą mikrokaniuli. Czasem wykorzystywany jest też roller lub pistolet (technika nappage). Przed zabiegiem lekarz znieczula skórę kremem, więc do czasu ostrzykiwania warto doliczyć ok. 20 minut. Tuż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta i mogą pojawić się zasinienia po ostrzykiwaniu. Objawy te znikają w ciągu kilku dni.

Efekt w serii

Mezoterapia NCTF jest najskuteczniejsza, jeśli wykonuje się ją w serii. Już 3- 5 sesji, co 15 – 30 dni, pozwala osiągnąć znakomite i trwałe rezultaty. W celu podtrzymania efektów i zachowania jak najdłużej pięknej skóry, serię zabiegów należy powtarzać 2 razy w roku.

Co można osiągnąć?

Dzięki mezoterapii NCTF 135 i NCTF 135HA skóra jest wyraźnie zrewitalizowana, świeża, odmłodzona. Zmarszczki zostają wygładzone, a przebarwienia rozjaśnione. Skóra staje się lepiej napięta, nawilżona, bardziej jędrna. Mezoterapia to także skuteczna metoda leczenia blizn i rozstępów, wygładzania cellulitu i poprawy jakości oraz gęstości włosów.

Przeciwwskazania do mezoterapii

Podobnie jak w wypadku innych zabiegów ostrzykiwania skóry preparatami z kwasem hialuronowych zabiegu nie wykonuje się w wypadku uczulenia na kwas lub innych składnik produktu. Mezoterapii nie robi się w ciąży i w czasie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest choroba nowotworowa, stany zapalne skóry, cukrzyca, aktywna opryszczka i przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami